Pneuservis

Poskytujeme kompletní pneu servis pro osobní automobily, dodávky, motocykly, nákladní automobily a agrární techniku. 

Používáme stroje, které patří mezi absolutní špičku v oblasti vybavení servisu. Tyto stroje umožňují montáž a vyvážení všech druhů pneumatik a disků, včetně pneumatik nízko profilových a bez nebezpečí jejich poškození. V našem pneuservisu Vám opravíme i nefunkční ventilek.

V naše internetové obchodě naleznete široký sortiment kvalitních pneumatik pro osobní automobily, motocykly, dodávky, nákladní automobily a agrární stroje. Doba dodání je obvykle do 3 pracovních dnů. 


Servis nákladní a agro techniky

Naší specializací je pneuservis pro agrární techniku a nákladí automobily. Jelikož víme, že servis těchto stojů je klíčový pro udržení dobré pozice na trhu, provádíme rychlo a kvalitní práci za rozumnou cenu. 

Váš traktor, kombajn, tahač nebo malo traktor přezujeme do nového pneu a zařídíme veškeré další opravy.

Jsme vybaveni kvalitní přístoji, které nám umožňují přezutí jakékoli pneumatiky. 

Kompletní servis LKT-80, LKT-81, LKT-81 T

V případě, že hledáte náhradní díly na svůj nákladní atomobil nebo agrární techniku, můžeme Vás odkázat na nás eshop, popřípadě nám zavolejte a my se Vám budeme rádi věnovat.

 

Prodej náhradních dílů

Disponujeme také skladem nových nebo bazarových náhradních dílů pro osobní automobily a agrární techniku. V našem eshopu naleznete jednotlivé kategorie, ve kterých si můžete vybrat požadované zboží. V případě, že nenajde Vámi hledaný produkt, neváhejte nás kontaktovat, je možné, že jsme jej ještě nestihli přidat do eshopu. 

 

Tažná zařízení

Provádíme také montáž a prodej tažných zařízení značky HAK-POL a STEINHOF. Montáž provádíme jak na osobní a užitkové vozy, tak i na agrární techniku.


STK a emise

Mějte vaše vozidlo nebo traktor ve správném technickém stavu a předejděte tak nepříjemnostem. Zařídíme pro Vás servisní prohlídku automobilů a agrárních strojů. V případě potřeby zařídíme také přípravu a zařízení STK a EMISÍ


Zařizujeme také další služby:

Prodej propan butanu

V našem servise můžete také nově zakoupit propanbutan za skvěloé ceny. 


Lesnické práce, přibližování dřeva

Přibližování dřeva provádíme s důrazem na co nejmenší poškození přírody, v obtížných a méně přístupných lokalitách nasazujeme koňský potah nebo lanovkový systém.

Další naší specializací jsou riziková kácení (poblíž domů, silnic, vodních toků, el.vedení...), ořezy dřevin (tzv. arboristické služby).

Díky nové technice jsme připraveni  i pro komunální služby,tj.především vyhrnovaní sněhu, posypy silnic...